Steam’de 41 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Steam, bugüne dek 41 TL'ye sattığı Autobahn Police Simulator isimli bir oyunu ücretsiz yaptı. 7 Nisan'a kadar faydalanabileceğiniz bu kampanya, evlerinizde oturduğunuz şu günlerde sizleri bir polis memurunun hayatına sokacak.
 Steam’de 41 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu
Okunuyor Steam’de 41 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman çeşitli oyun kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar kapsamında bazı oyunlar da oyunlara ait ek paketler de ücretsiz olarak sunuluyor. Şimdi yeni bir kampanya daha başlatan Steam, 2015 yılında piyasaya sürülen bir simülasyon oyununu ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Steam’in ücretsiz olarak sunmaya başladığı bu oyunun ismi Autobahn Police Simulator. Adından da anlaşılabileceği üzere otobanda bir polis memuru olacağımız bu oyunda, hız limitini aşanları yakalayacak, kazalara müdahale edeceğiz. Oyun, özellikle de evlerinizde kalmak zorunda olduğunuz şu günlerde saatlerinizi keyifli geçirebileceğiniz bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Autobahn Police Simulator’e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu. Dolayısıyla sizlerin de bir Steam hesabı olduğunu varsayarak doğrudan oyunu nasıl Steam kütüphanenize ekleyeceğinize bakalım.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Autobahn Police Simulator‘ün Steam sayfasına erişin.
  • Söz konusu sayfada “Hesaba Ekle” olarak isimlendirilen bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada söz konusu oyunun hesabınıza eklendiğine dair bir mesaj alıyorsunuz.
  • Steam kütüphanenize erişin ve oyunu indirin. Artık Avrupa polisi olmak için hazırsınız demektir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın