Fortnite İki Popüler İsim İkili Eşleşmeye Girmek İçin Bir Araya Geliyor

 Fortnite İki Popüler İsim İkili Eşleşmeye Girmek İçin Bir Araya Geliyor
Okunuyor Fortnite İki Popüler İsim İkili Eşleşmeye Girmek İçin Bir Araya Geliyor

Fortnite, devasa bir küresel hayran kitlesine sahip, dünyanın en popüler oyunlarından biridir.

Son zamanlarda, en popüler yayıncılardan ikisi Ninja ve Myth, uzun bir süre sonra bir ikili oyun oynamak için geri döndü.

Epic Games Fortnite, oyun endüstrisindeki en büyük isimlerden biri haline geldi. ve çok sayıda yüksek kaliteli profesyonele yol açmıştır.

Ninja ve Myth İkili (Duo) Eşleşmesi Oynuyor. (Fortnite)

Fornite; Ninja, SypherPK ve Mit gibi oyuncuları küresel oyun ile ilişkili bu tarz oyuncuların kişiliklerini yıldızlı yaptı.

Yukarıda bahsedilen üçlü, TimTheTatman, NICKMERCS, CouRage ve diğerlerinin beğenileriyle birlikte OG Fortnite kurulumunun bir parçası olarak kabul edilebilirken, bugün sadece SypherPK oyunu düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor. Geri kalanlar, Call of Duty ve Among Us gibi başlıkları keşfetmek için yavaş yavaş Fortnite’dan uzaklaştı.

Ancak son zamanlarda, Fortnite bu profesyonellerinden ikisini Ninja ve daha yakın zamanda Myth, Fortnite dünyasına heyecan verici geri dönüşler yaptı ve bir kez daha oyunun tadını çıkarıyor gibi görünüyor.

TR: “Dün @Ninja ile uzun zamandır ilk kez, oyun oynarken bir Fortnite mücadelesinin acelesini ve adrenalini hissettim. ŞAŞIRTICI.”

Son zamanlarda ikili, eski güzel günlerin güzel anılarını geri getiren ve heyecanlı hayranların telaşıyla birlikte sağlıklı bir izleme deneyimi sunan bir Fortnite Duo (ikili eşleşme) oyunu için bir araya geldi.

Ninja ve TSM Efsanesinin Fortnite’a Dönüşü

Tarafsız bir kanalın yayının kliplerini birleştirerek kendi kanalında paylaştı. Ninja & TSM Myth duo oyununun en iyi anları.

Tyler “Ninja” Blevins ve Ali “Myth” Kabbani adlı Cookies and Creams’ın dönüşü, hayranların OG Fortnite ikilisine sonsuzluk gibi görünen şeyden sonra oyuna tekrar tanık olmaları için sağlıklı bir deneyim sağladı.

Ninja, Myth’i Battle Royale’e girmeden önce kendi ticari markası ile karşılıyor:

“Hey bebeğim, uzun zaman oldu… sadece sen ve ben, ne dediğimi anlıyorsun.”

Efsane, aynı zamanda dediği gibi eski güzel sözleri sevgiyle anmaya devam etti:

“Sohbet Hepinizin hemen gözlerinizi kapatmanızı, 2018’e geri dönmenizi, Fortnite’ta oturum açmanızı, ilk Victory Royale’inizi almanızı, onu kapatmanızı, Twitch’i açmanızı ve en sevdiğiniz flamalar Myth ve Ninja’nın Cookies ve Creamy ikililerini oynamasını görmenizi istiyorum. Ah!”

Myth’in bekaretiyle eğlenmekten Lama’ya binmeye kadar hayranlar, Boogie Bombaları rakiplerinden geçerken Klasik Ninja’nın işleyişine tanık oluyor.

Efsane ve Ninja, Ninja’nın klasik öfke anlarıyla dolu bir Zafer Royale arayışları devam ederken, yayın akışı bile kesiliyor.

Gelecekteki işbirliklerinin heyecan verici bir teaser’ı olarak hizmet veren bu yeni Ninja x Myth akışı, en popüler Fortnite ikililerinden birini iş başında yakalayabilen hayranlar için mutlak bir zevk oldu.

Popüler Fortnite profesyonellerinin geri dönüşü, OG Fortnite topluluğunun uzun süredir geri dönüşünü talep eden hayranlar için de iyiye işaret ediyor.

TR: “OG krallarının tekrar oynamasını izlemeyi sevdim!”
TR: “2020’de Myth ve Ninja Fortnite’de mi ? Çılgınlık.”
TR: “Efsane (Myth) ve ninja oyununu izlemek, var olduğunu hiç bilmediğim bir nostalji alanını geri getirdi.”

Esporify olarak sizlere Fortnite’ın iki popüler isminin bir araya gelerek hayranların şahit olduğu nostaljik ve efsane anıların olduğu öykünün detaylarını anlattık. Fikirlerinizi çekinmeden yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Hakkımızda sayfamızda yer alan sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın