Borderlands: The Handsome Collection Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games yaptığı indirim ve verdiği ücretsiz oyunlar ile gerçekten sesini duyurmayı başardı. Geçen haftalarda GTA 5 oyununu ücretsiz olana kullanıcılara veren Epic Games bu hafta ise Sid Meier's Civilization® VI oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtıyor. Epic Games üzerinde satış fiyatı ₺129,00 olan bu oyunu 04.06.2020 saat 18:00'e kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda süre sınırı bulunmadan kütüphanenizde kalacak.
 Borderlands: The Handsome Collection Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu
Okunuyor Borderlands: The Handsome Collection Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Borderlands: The Handsome Collection Hakkında

Şimdi gelelim Borderlands: The Handsome Collection oyununa. Öncelikle oyunun bol aksiyon içerdiğini söyleyebiliriz. Oyuna başladığınız andan oyunun sonuna kadar o aksiyonu hissediyorsunuz. Zaten oyunun en çok dikkat çeken özelliği de burası. Bu özelliği sayede oyunun milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Siz de oyuna başladığınızda buradaki aksiyonu hissettiğiniz zaman bu histen kopamazsınız. Tabi buna ek olarak oyun siz olduğu gibi tek bir paket halinde sunulmuyor. Oyunun aynı zamanda 4 kişilik co-op oynanabilirlik modu var. Yani evde dört arkadaş aynı anda oyuna bağlanabilir ve aynı ekranda oyunu oynayabilirsiniz. Bu sayede birlikte takım oluşturabilirsiniz.

Borderlands: The Handsome Collection , Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunlarının bir derlemesidir. Oyunculara gayet eğlenceli bir deneyim sunan bu oyun Covid-19 pandemisi nedeniyle evde kaldığımız bu günlerde gerçekten çok güzel bir haber oldu.

Borderlands: The Handsome Collection Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Win 7
İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemciİşlemci: 2.3 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
Bellek: 2 GBBellek: 2 GB
Depolama: 13 GBDepolama: 20 GB
DirectX9.0cDirectX9.0c
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850

Oyunu Nasıl Kütüphaneme Ekleyebilirim ?

Oyunu kütüphanenize ekleyebilmeniz ve indirebilmeniz için öncellikle Epic Games hesabınızın olması gerekiyor. Epic Games hesabınız var ise şu aşamaları sırasıyla uygulamanız yeterli:

  1. Epic Games hesabınıza giriş yapın
  2. Oyun satış sayfasına gidin. (TIKLA)
  3. Yükle” tuşuna basın.
  4. Açılan pencerede “Siparişi Ver” butonuna tıklayın. 
  5. Tüm bu işlemlerin ardından kütüphanenize girerek oyunu indirebilirsiniz. (Epic Games başlatıcısını indirmeniz gerekiyor.)

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın