Amazon’un Oynaması Ücretsiz Nişancı Oyunu Crucible Steam’de Yerini Aldı

Ufak bir gecikmeden sonra oyun Kuzey Amerika için steam üzerinde yerini aldı.
 Amazon’un Oynaması Ücretsiz Nişancı Oyunu Crucible Steam’de Yerini Aldı
Okunuyor Amazon’un Oynaması Ücretsiz Nişancı Oyunu Crucible Steam’de Yerini Aldı

Amazon Games’ten takım tabanlı nişancı oyunu olan Crucible şu anda Steam’de .

Crucible’daki her karakterin, bir maç boyunca yükseltilebilen, oyun ilerledikçe yeteneklerini değiştiren ve geliştirebilen benzersiz yetenekleri ve silahları vardır. Yükseltme yolunuzu daha etkili bir şekilde planlamanızı ve takip etmenizi sağlamak için bunlar savaş anında değil, her oyunun başında önceden seçilir.

Potansiyel tabanlı 4v4 ve 8v8 modları da dahil olmak üzere Crucible’da üç mod mevcuttur. Savaş rotasında potansiyel olarak ilgi çekici görünen Alpha Hunt adlı üçüncüsüsünde sekiz tane ikili takım son takım olarak hayatta kalmak için savaşıyor ve eşlerini kaybeden oyuncular, seyahatlerinde karşılaştıkları istemsiz solo oyunculara takım kurabiliyorlar.

Bu oyunda ittifaklarının herhangi bir zamanda kırılabileceğini bilmeniz gerekir. Bu nedenle takım arkadaşınız yalnız başına daha iyi olduğunu düşünürse, aniden beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu, oyunun sonuna doğru büyük bir risk haline gelir. Çünkü maç sonunda herkes birinci olmak için savaşır.

Oyunu deneyimleme fırsatı bulmuş birisinin yorumuna göz atacak olursak “Bir ekip olarak çalışmak, bu uzun çatışmalardan kurtulmak inanılmaz bir his veriyor. “Belki korkunç bir takım arkadaşıyım ama arkadaşıma ihanet etmek ve nerede ona arkasından sıkacağımı düşünmek çok eğlenceli oluyor. Battle royale’e eğlenceli bir ekleme olsa da, bu beklentinin gerçek bir maçta ne kadar güzel olabileceğinden emin değilim.”

Oyun şimdi Steam’de , ancak yalnızca Kuzey Amerika’da mevcut. Steam sayfasındaki not üzerinde dünyanın diğer bölgelerindeki oyuncuların yakın zamanda Crucible oyununu deneyimleyebilecekleri söyleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın