Valorant’ın Büyümesi CSGO İçin Yararlı Olacak !

 Valorant’ın Büyümesi CSGO İçin Yararlı Olacak !
Okunuyor Valorant’ın Büyümesi CSGO İçin Yararlı Olacak !
  • Richard Lewis, VALORANT’ın CS: GO’nun büyümesi için ne kadar iyi olduğunu anlatıyor.
  • Oyuncular birinin bazuka ile havaya uçamayacağı gibi gerçek şeylerin CS: GO’da olduğunu fark ettikten sonra CS:GO’ya geçeceklerini belirtti.
  • CS:GO’nun yeni nesil kullanıcılarını bu şekilde alacağını düşünüyor.

Popüler esport gazetecisi, sunucu ve analist Richard Lewis, VALORANT’ı CS: GO ile karşılaştırırken, Counter-Strike’ın büyümesi için gerçekten harika olabileceğini belirtiyor. İnsanların VALORANT oynayıp oyunu pozitif ve negatif yönleriyle değerlendirdikten sonra otomatik olarak Counter-Strike’a geri döneceklerini belirten bir teori geliştirdi.

Richard, insanlar CS: GO oyuncularının VALORANT’a geçiş yapacağını düşünmesine rağmen , durumun böyle olmayacağını bir örnek ile açıkladı.

“Kaç kişi VALORANT oynayacak, büyük eksiklikleri görecek, korkunç harita tasarımını görecek. Gerçekten ama gerçekten silah oyunu gibi bir oyun olsaydı, ** bir bazuka ile beni havaya uçuramazdı. Counter-Strike gidecek, Hey! ”

Ayrıca, oyunun yaklaşık 20 yıldır olduğunu ve “internette şimdiye kadar icat edilen en iyi oyun olduğunu” söyledi. bir “hardcare espor oyunu.”

“Gelecek nesli bu şekilde elde edeceğiz. VALORANT, CSGO’yu kötü etkilemeyecek aksine Counter-Strike’ın besleyicisi olacak. Asla tam tersi bir durum olmayacak! ”

Bu ideoloji kesinlikle bu noktaya kadar tartışılan tüm diğerlerinin aksine olsa da, CS: GO topluluğu VALORANT’ın yayınlanmasından bu yana Valve’ın çeşitli değişiklikler uyguladığını gözlemledi . Valorant’ın bir espor olarak nasıl büyüyeceğini söylemek için henüz erken.
Counter-Strike, geçen yılın Kasım ayından bu yana kullanıcı tabanında güçlü bir büyüme gösteriyor ve son zamanlarda Dota 2’nin tüm zamanların en yüksek rekorunu kırmak için 1.3 milyondan fazla eşzamanlı oyuncuya ulaştı . Bu büyümenin önümüzdeki birkaç ay içinde VALORANT’dan etkilenip etkilenmediğini görmek ilginç olacak.

Yapılan Yorumlar
  • Achrein dedi ki:

    Ben riot şirketinin oyunlarını nedense hiç sevmiyorum yani özetle CS:GO ve Valoront kıyaslanamaz bana göre

Bir Yorum Yapın