Türk Oyun Geliştiricisinden #EvdeKal Kampanyasına Destek

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle birçok firma ve yapımcı kullanıcılarına özel avantajlar sağlıyor. Steam birçok oyunu ücretsiz olarak sağlıyor. Epic Games'de aynı şekilde her hafta belirli oyunları ücretsiz olarak kullanıcıları ile paylaşıyor.
 Türk Oyun Geliştiricisinden #EvdeKal Kampanyasına Destek
Okunuyor Türk Oyun Geliştiricisinden #EvdeKal Kampanyasına Destek

Steam üzerinde oyun geliştiriciliği yapan Kaan Köse Snow Arena oyununu ücretsiz yaptı. Normal fiyatı 10 TL olan oyunu COVID-19 salgını son bulana kadar ücretsiz kalacağını oyunseverlerle paylaştı. Snow Arena oyununa birlikte göz atalım.

BU OYUN HAKKINDA

Snow Arena çevrimiçi bir saklambaç oyunudur. Her mevsim kartopu savaşı yapabileceğiniz harika bir oyun. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek istiyorsanız bu oyunu oynamalısınız. Şimdi oyna, oda aç ve arkadaşlarınla savaşmaya başla.

Kartopu Savaşı

Oyunda bir kardan adam karakterini yönetiyorsunuz. Oyunda sahte kardan adamlar bulunuyor. Arkadaşınız, durup hareket etmiyorsanız sizinde sahte olduğunuzu düşünebilir. Böylece ona kartopu atabilirsin! Başarıyla gizlenirseniz, oyunda birinci olabilirsiniz.

Saklambaç Modu

Bu oyunda silah yok. Bu oyunda sadece kartopu var. Ancak sınırlı sayıda kartopunuz olacak. Kartopu bittiğinde, haritanın belirli bir bölümündeki kartopu dükkanına gitmeniz ve biraz kartopu almanız gerekecektir.

Para Kazan

Para kazanmak için düşmanları öldürmek zorundasın. Her düşmanı öldürdüğünde biraz para kazanırsın. Bu parayla daha fazla kartopu alabilirsiniz. Yani parası olmayanlardan üstün olabilirsin. O yüzden çok fazla kardan adamın üstesinden gelmen gerek.

Nasıl Oyunu Oynayabilirim ?

Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Snow Arena mağaza sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın