Toplam Değeri 34.50 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Steam zaman zaman kullanıcılarını memnun etmek ve onlara güzel bir deneyim yaşatabilmek için bazı oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarıyla paylaşıyor. Toplam Steam değeri 34.50 TL olan Polyball ve Gamecraft oyunlarını kısa süreliğine kütüphanenize eklerseniz süre sınırı olmadan kütüphanenizde kalmaya devam edecek.
 Toplam Değeri 34.50 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu
Okunuyor Toplam Değeri 34.50 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Steam birçok kullanıcısını sevindirerek 1 oyun ve 1 uygulamayı sınırlı süreliğine bedava yaptı. Tüm dünyayı saran COVID-19 salgını nedeniyle evde oturmaktan sıkılan oyunseverler için gerçekten harika bir haber oldu. Dilerseniz oyunları biraz daha yakından inceleyelim.

Polyball

Polyball’da yapabileceğiniz birçok şey var. Halihazırda sizi bekleyen 60 haritada kendinizi sınayın yada arkadaşlarınıza karşı yarışın, DLC ile gelecek yeni haritalar da cabası! Arkadaşlarınızla evde oynayacak bir oyun arıyorsanız, ayrık-ekran desteğiyle Polyball çok iyi bir seçenek olacaktır. Muharebe ve Parkur gibi klasik modlarla, tek oyunculudaki deneyiminizin çok oyunculu versiyonuyla, Polyball’ın arkadaşlarınızla vakit geçirirken vazgeçemeyeceğiniz bir seçenek olmayı vaat ediyor.

Gamecraft 

Robocraft’ın yaratıcılarından süper güçlü yeni bir sanal alan oluşturma uygulaması. Kodlamaya gerek kalmadan bloklardan ve parçalardan oyunları oluşturabilirsiniz. Birkaç dakika içinde oyun oluşturabilir ve bir düğmeye tıklayarak başkalarının oynaması için yayımlayabilirsiniz. Gamecraft topluluğu tarafından oluşturulan birçok oyunu oynayabilir, oy verebilir, onlara yorum yapabilir, abone olabilirsiniz.

Nasıl Kütüphaneme Ekleyebilirim ?

  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Polyball mağaza sayfasına erişim sağlayın.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Gamecraft mağaza sayfasına erişim sağlayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfalarda ‘Hesaba Ekle‘ yazan butona tıkladıktan sonra kütüphanenize eklencektir. Eklediğiniz oyunlar süre sınırı bulunmadan kütüphanenizde kalacak ve dilediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın