SteelSeries’ten Uzun Pil Ömürlü Yeni Oyuncu Faresi Tanıtıldı!

 SteelSeries’ten Uzun Pil Ömürlü Yeni Oyuncu Faresi Tanıtıldı!
Okunuyor SteelSeries’ten Uzun Pil Ömürlü Yeni Oyuncu Faresi Tanıtıldı!

Oyuncu ekipmanlarında başarılı ürünler çıkaran SteelSeries, Uzun pil ömürlü kablosuz oyuncu faresi ürününü tanıttı. Böylelikle SteelSeries firması Rival serisinin 2. Kablosuz oyuncu faresini çıkarmış oldu.

Hatırlayacağımız kadarıyla SteelSeries Rival 3 modeli kablolu versiyonu ile çok satış başarısı ile kullanıcıların takdirini almıştı. SteelSeries sessiz kalmayarak oyunculara bir sürpriz daha yaptı ve SteelSeries Rival 3 modelinin kablosuz versiyonunu çıkarttı.

SteelSeries Rival3 Wireless(Kablosuz) modelini hakkında en dikkat çeken özelliği ise yüksek pil ömrü olması, 2 adet AAA Pil ile çalışacak olan oyuncu faresi +400 saatin üzerinde pil ömrünü garantiliyor. Kısacası yüksek pil ömrü ile oyuncuların canını sıkmayacak.

TR : “Peki ya 400 saatin üzerinde pil ömrüne sahip, 60 milyon tıklama ömrüne, ultra-az gecikmeye, çift kablosuza, RGB bildirimlere ve 18.000 CPI sensöre sahip bir Rival 3 kablosuz yapsaydık?

“Bekleyin, zaten yaptık.”

Yeni tanıtılan ürünün fiyatı ise 60€ olarak belirlendi. Ülkemiz için fiyatı şu an için belli değil. Türkiye’ye ne zaman geleceği ile ilgili hiçbir açıklama ve kaynak yok.

RIVAL 3 WIRELESS ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİNİ SİZLER İÇİN LİSTELEDİK;

  • Kesintisiz güç verimli kullanım için sektör lideri 400+ saatlik pil ömrü
  • Oyun sınıfı 2,4 GHz ve çok amaçlı Bluetooth 5.0 ile çift bağlantı
  • Kablolu benzeri performansla ultra düşük gecikmeli kablosuz
  • Mükemmel piksel desteği ile TrueMove Air Optik oyun sensörü
  • Yüksek kaliteli polimer ve anahtarlarla tasarlanmış hiper dayanıklı malzemeler

Yıl Boyunca Pil Ömrü

Rival 3 Wireless, 400+ saate kadar ultra düşük gecikmeli kablosuz sağlamak için yepyeni Quantum 2.0 Dual Wireless teknolojisini, artı hassas performans ve çok yönlülük için yıl boyunca iki tür kablosuz bağlantı sağlar.

Ürünün tanıtım filmi

 Quantum 2.0 Kablosuz Özelliği Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor ?

Tamamen yeni Quantum 2.0 Kablosuz teknolojisi, kablosuz verileri gerçek olmayan hızlarda, her zamankinden daha kararlı, güvenilir ve enerji açısından verimli bir şekilde iletir.

Ultra Düşük Gecikme

Sinyalin% 20’ye kadar daha hızlı gönderildiğini ve alındığını %100 doğrulayan bir kablosuz “el sıkışma” algoritması doğrulama protokolü sağlar. Bu, potansiyel paket kaybını oluşmadan önce tespit edilmesine ve kanalları otomatik olarak değişmesine olanak tanır.

Paket Kaybı Yok

40 olası frekansta aynı anda iletim yapan 2 kablosuz kanal sayesinde, bir kanal kesilse bile, farenin kablosuz sinyali herhangi bir kablosuz parazit sırasında tek bir paketi düşürmez.

Gerçek Dışı Güç Verimliliği

SteelSeries Mühendislerince, güç tüketimini optimize etmek için bileşenlerini elle seçti ve diğer kablosuz farelere göre tüketimi %90’a varan oranda daha az azaltacak şekilde dikkatle yapılandırdı ve yüksek verimliliği korurken tavizsiz kablosuz performans sağladı.

2.4GHz Kablosuz Bağlantı

Ultra düşük gecikmeli oyun sınıfı 2,4 GHz kablosuz kullanarak kabloyu sıfır ödün vererek kesin, böylece hızlı çekimleriniz kusursuz olur ve kablolardan kurtulduğunuza inanmayacaksınız.

Bluetooth

Farenizi hareket halindeyken taşımak, cebinize koymak kadar kolaydır, dongle (USB Bağlantı) gerektirmez. Bluetooth aracılığıyla dizüstü bilgisayarlara ve diğer cihazlara bağlanmanız yeterlidir.

TrueMove Hava Sensörü

Dünyanın önde gelen sensör üreticisi ile özel olarak geliştirilen yeni TrueMove sensör, hassas kablosuz izleme için özel olarak geliştirilmiştir, böylece daha önce imkansız olan doğruluk seviyeleriyle nişan alabilirsiniz.

Dayanıklı Akıllı Yapı

SteelSeries akıllı yapı mekanizmasından bir görüntü.

Hareket halindeyken kullanım için mükemmel olan dongle’ı farenin içinde rahatça taşıyabilir ve isteğe bağlı olarak yalnızca 1 pil kullanarak ağırlığı azaltabilirsiniz.

60 Milyon Tıklamalı Mekanik Anahtar

Standart kullanım ömrünün 6 katı olan mekanik anahtarlar, her kareye vurulduğunda tutarlı bir şekilde net ve güvenilir hisseder. Yoğun oyunlardan okula veya işe, dayanıklılık konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

RGB Bildirimleri

Konturlu kaydırma tekerleği LED’i, pil uyarıları ve oyun içi bildirimler için önemli RGB aydınlatma efektlerini görüntüler.

Ergonomik Şekil

İster parmağınızı ister pençe tutuşunu kullanın, ergonomik şekli uzun ve yoğun oyun seansı için tasarlanmıştır. Daha az el yorgunluğu ve kendinden emin bir tutuş imkanı sağlar.

Sensör

SteelSeries TrueMove Air

Sensör Tipi

Optik

CPI

100 CPI Artışında 100–18.000

IPS

400, SteelSeries QcK Yüzeylerinde

Hızlanma

40G

Yoklama Oranı

1000 Hz / 1 MS

Donanım İvmesi

Yok (Sıfır Donanım Hızlandırma)

Arka Kapak Malzemesi

Siyah Mat Kaplama

Çekirdek İnşaat

ABS Plastik

Şekil

Ergonomik, Sağ El

Kavrama Stili

Pençe veya Parmak Ucu

Düğme Sayısı

6

Anahtar Tipi

SteelSeries mekanik anahtarlar, 60 milyon tıklama için derecelendirilmiştir

Aydınlatma

1 X RGB Bölgesi

Ağırlık

106G (iki pil), 96G (bir pil)

Uzunluk

120,60 mm / 4,74 inç

Genişlik

58,30 mm / 2,30 inç (ön), 67,00 mm / 2,64 inç (Arka)

Yükseklik

21,50 mm / 0,85 inç (ön), 37,90 mm / 1,49 inç (Arka)

Bağlantı

2.4GHz / Bluetooth 5.0

Pil ömrü

400+ Saat

İşletim Sistemi

Windows, Mac, Xbox ve Linux. USB bağlantı noktası gerekli.

Yazılım

SteelSeries Engine 3.18.4+, Windows (7 veya üstü) ve Mac OSX (10.12 veya üstü) için

Ürün Bilgi Rehberi                                                                   Rival 3 Ürün Bilgi Kılavuzunu İnceleyin

Rival 3 Kablosuz Oyun Mouse'u

Rival 3 Kablosuz Dongle

2x AAA Pil

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın