Steam’deki 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam zaman zaman kullanıcılarını memnun etmek ve onlara güzel bir deneyim yaşatabilmek için bazı oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarıyla paylaşıyor. Toplam steam değeri 78 TL olan Tomb Raider, Deiland ve Drawful 2 oyunlarını kısa süreliğine kütüphanenize eklerseniz süre sınırı olmadan kütüphanenizde kalmaya devam edecek.
 Steam’deki 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Okunuyor Steam’deki 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam birçok kullanıcısını sevindirerek 3 oyunu sınırlı süreliğine bedava yaptı. Tüm dünyayı saran COVID-19 salgını nedeniyle evde oturmaktan sıkılan oyunseverler için gerçekten harika bir haber oldu. Gelin birlikte ücretsiz olarak dağıtılan oyunlara göz atalım.

Tomb Raider nasıl bir oyun?

Square Enix tarafından geliştirilen ve 2013 yılında piyasaya sürülen Tomb Raider, Steam üzerinde normalde 35 TL’den satışa sunuluyordu. Oyunu tanıtmak için yayınlanan metinde oyun hakkında şu ifadeler yer alıyor: “Bir Japon efsanesi üzerine araştırma yapmak için 21 yaşındaki Lara Croft, gemi aracılığıyla Japonya’ya bir yolculuk düzenler fakat gemisi adaya yaklaşır yaklaşmaz şiddetli bir fırtına ile ikiye ayrılır ve Lara kendisini Yamatai adasında bulur. Hayatta kalmak için hem fiziksel hem de duygusal işkencelere katlanmak zorundadır. Bu adada hayat felsefesini ve ‘Tomb Raider’ kişiliğini kazanmaya, keşfetmeye başlar fakat Güneş Kraliçesi Himiko’nun adasında ters giden bir şeyler vardır.”

Drawful 2 nasıl bir oyun?

Steam fiyatı normalde 18 TL olan Drawful 2, arkadaşlarınızla bir araya gelmeden de topluca oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Bu oyundaki amacınız, herhangi bir şeyi çizip arkadaşlarınızın bunu bilmesini sağlamak. Çizdikleriniz, genellikle komik ve garip şeyler olacak. Drawful 2’nin etkileyici yanlarından bir tanesi de telefonunuzu ya da tabletinizi kullanarak da oynayabiliyor oluşunuz. Yani Steam’in remote hizmetini kullanarak oyunu telefonunuza ya da tabletinize aktararak bilgisayar başında oturmaktan kurtuluyorsunuz. Ayrıca bu oyunu oynayabilmek için güçlü bir bilgisayarınızın olmasına da gerek yok.

Deiland nasıl bir oyun?

Steam fiyatı normalde 25 TL olan Deiland, tek oyunculu bir RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu türdeki oyunları sevenlerdenseniz tarımdan inşaatlara kadar birçok alanda faaliyet göstereceğiniz Deiland’e bir şans verebilirsiniz.

Nasıl Kütüphaneme Ekleyebilirim ?

  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Tomb Raider’ın mağaza sayfasına erişim sağlayın.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Drawful 2’nin mağaza sayfasına erişim sağlayın.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Deiland’in mağaza sayfasına erişim sağlayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfalarda ‘Hesaba Ekle‘ yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra hesabınıza eklenecektir.

Daha çok ücretsiz oyun haberi için sitemizi ve sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutmayın !

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın