Neden Esporify Bir Süredir Haber Girmiyor ? İşte Açıklamalar…

 Neden Esporify Bir Süredir Haber Girmiyor ? İşte Açıklamalar…
Okunuyor Neden Esporify Bir Süredir Haber Girmiyor ? İşte Açıklamalar…

Merhabalar, 4 ayı aşan bir süre zarfında projemizle ilgilenemedik. İlk önce sizlere logo değişikliğimizden bahsetmek istiyorum. Projeyle ilgili detayları anlatacağım. Fakat logomuzun değiştiğini fark ettiniz mi ? Yeni logomuzun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Esporify’ın kısa süren aktiflik süresince elde ettiğimiz kitlemiz bizleri çok seviyordu. Yeri geldiğinde esprili yazılarımız, yeri geldiğinde samimiyet içeren haberlerimiz ile bizi çok sevmiştiniz. Tamamen doğru ve en tarafsız e-spor haber projesiyiz.

Maalesef ki 4 aydır sessizliğe çekilme durumunda kaldık. Bunun sebebi ise sizinde az çok tanıklık ettiğiniz Esporify’ın Proje Yöneticisi olan Ali Enes “Frankresh” Soylu ekip arkadaşımızın üniversiteye hazırlık sebebiyle projeyle ilgilenemeyeceğini ve hiçbir şekilde sınav süreci sona ermeden teknolojik alet kullanmayacağını söylemişti. Ben ise (Berk “SchewizeN” Çilek) biliyorsunuz ki bu projenin sahibiyim. Ali Enes ile ortak fikrimizin sonucunda Esporify projesini başlattık. Ben ise sağ kulağımda meydana gelen geçici işitme kaybı sebebiyle dijital ortamlardan uzak kalmak zorunda kaldım. Tedavi sürecim halen devam etmekte ve dijital ortamlarda yavaş yavaş aktiflik göstermeye başlamışken Esporify projesini tekrar canlandırmak istiyorum. Fakat tedavi sürecim sona erdikten sonra iş hayatımın başlamış olacağıyla beraber pek bir vaktim olmayacak. Bu sebeple projemizdeki ekibimizde yer alacak yazar arkadaş arıyoruz. Tabii ki elimden geldiğince bende projeye vakit ayırmaya devam edeceğim.

Aradığımız yazardan beklentilerimiz neler ?

  • Günlük en fazla 2 haber girmesi (Günlük tek haber girmesi yeterli)
  • Google SEO kurallarına ve imla kurallarına dikkat etmeli
  • Tamamen özgün yazılar (haberler) girmeli
  • Oyun ve E-spor konularına hakim olan
  • Daha önce bu tarz alanlarda tecrübesi edinmiş olması (Tercih Sebebi)

Bizlere nasıl ulaşabilirsiniz ?

Buraya tıklayarak iletişim sayfamızdaki forumu doldurarak siz de ekibimize katılmaya 1 adım daha atın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın