Prestinni’den Beklenen Zihinsel Sağlığı Hakkında Açıklaması

 Prestinni’den Beklenen Zihinsel Sağlığı Hakkında Açıklaması
Okunuyor Prestinni’den Beklenen Zihinsel Sağlığı Hakkında Açıklaması

Son iki ayda Chicago Huntsmen oyuncusu Preston “Prestinni” Sanderson’un hayatında hem kişisel hem de profesyonel olarak çok şey oldu.

Call of Duty Pro, ESPN’e, “Sadece birkaç ay öncesine göre çok daha iyi çalışıyorum. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum.” sözlerini dile getirdi.

Daha önce Florida Mutineers için oynayan ve Pazartesi günü Chicago Huntsmen’e katılan Prestinni , Şubat ayı ortasında başlayan Mutineers ile yaptığı süre boyunca bir miktar anlaşmazlıktan sonra zihinsel sağlığına hitap etti. Mücadeleleri, Mutineers ile nihai tezgâhına yol açtı ve şimdi Call of Duty League sıralamasında 3 numaralı ekip ve kardeşi Alec “Arcitys” Sanderson ile yeni bir başlangıç ​​yaptı.

Mutineers ile çatışma, 7-8 Mart’ta Prestinni’nin zihinsel sağlık endişeleri nedeniyle etkinliğe katılmayacağını açıkladığı Los Angeles ev serisinden önce halkın gözüne çarptı. Prestinni Çarşamba günü yaptığı açıklamada, sorunlarının Florida’nın sezonun en etkileyici sonucunu 22-23 Şubat’taki Atlanta ev serisinde geçirdiği zamanda başladığını açıkladı. Mutineers, bu etkinliğin finalini ev sahibi Atlanta FaZe 3-0’a kaybetmeden önce Chicago’dan 3-2 galibiyetle kazandı.

Preston “Prestinni” Sanderson, sol ve Alec “Arcitys” Sanderson, sağda, 23 Şubat’ta Atlanta’daki Call of Duty League Atlanta FaZe ev dizisinde ESPN sunucusu Arda Ocal ile konuşuyor. 

“Yavaş başladı,” dedi Prestinni. “Burası Atlanta’dan birkaç hafta önce ya da Atlanta’dan bir hafta önce parçalanmaya başladı ve ben de Atlanta’ya girdim ve her şeyi yaptığım gibi her şeyi unuttum. Çıldırmaya başladı ve biliyorsunuz, o zamanlar sürekli gündelik hale geldi ve kötüleşti, kötüleşti ve kötüleşti. “

Prestinni, spor salonunu stres giderici bir yöntem olarak vuracaktı, ancak yeterli değildi. Ailesini ve arkadaşlarını özledi ve Florida’da yaşarken onlardan çok uzak olmayı hayal etti.

ABD’deki koronavirüs salgını ile ilgili endişeler Mart ayında yoğunlaşmaya başladığında Prestinni’nin zihinsel sağlığı kötüleşti. Sosyal uzaklaşma da rol oynadı.

Prestinni, “Karantinaya almaya ve bunun gibi şeylere başladık ve beni korkutmaya başladı.” Dedi. “Ailemi asla yeterince göremedim ve sevdim, bu beni biraz paniğe çevirdi ve bilirsin, her gün endişe ve depresyon yaşadım ve orada oturup korkutuyordum ve ben Bu ilk kez depresyondan geçiyor ya da aylar boyunca sürekli olarak endişe duyuyordum, bu yüzden nasıl başa çıkacağımı bilmiyordum. ” sözlerini dile getirdi.

Tüm bunlar devam ederken, Mutineers bir ev serisi için hazırlanıyorlardı. O zamanlar dünya çapında iptal edilen etkinlikler vardı, ancak CDL Los Angeles ev serisi hafta sonu hala devam ediyordu. Ekip Prestinni’nin, kısmen de olsa koronavirüs endişeleri nedeniyle oturduğunu düşündü. Mutineers ile zihinsel sağlığı konusundaki endişeleri hakkında konuşmamıştı.

“Onlara hiç söylemedim.” dedi Prestinni. “Onlara asıl sebebini hiç söylemedim. İstemedim. Onların ‘Bu adam zayıf’ düşünmelerini istemedim.”

“Bu onun bir parçasıydı, ama geçmemin ana nedeni bu değildi. Kelimenin tam anlamıyla depresyon ve kaygıydı, ve çıldırıyordum. Bunu daha sonra haftaya kadar olanlara kadar söylemedim.”

Mutineers doldurmak için Maurice “Fero” Henriquez’i getirdi ve Mutineers için etkileyici bir çıkış yaptı. Kısa süre sonra lig çevrimiçi bir formata geçecekti. İlk turnuva 10-12 Nisan’da yapıldı ve Florida Mutineers şampiyonluğu kazandı. Fero, başlangıç ​​pozisyonunu ekiple sağlamlaştırdı ve sonuç olarak Prestinni yerini aldı.

Prestinni, “Bir çok insan beni deli ve tuzlu olacağımı söyleyerek tweet atıyordu.” Dedi. “Aslında onlar için mutluydu. Ben orada oturan ve diğer insanların çöküşlerine dua etmeyi seven o adamlardan biri değilim… Takımdaki bireyler veya verdikleri karar hakkında asla kötü bir şey söylemedim.”

“Daha sonra, bazı insanların artık takımda beni sevmediğini keşfettim… Sanırım, üzgünüm, akıl sağlığım en iyisi değildi, bu yüzden kendimi oyundan çıkardım , ama olan bu. “

Yakında Prestinni daha iyi hissetmeye başladı. Daha iyi bir yerdeydi. Aileye yaklaşmak için harekete geçti ve aklını doğru yapmak için seçimler yapıyordu. Mutineers dönüşü için kapıyı açık bırakmıştı, ancak Prestinni o zaman hazır olmadığını söyledi.

Prestinni, özellikle Dallas ev serisinde Mutineers turnuvasını kazandıktan sonra profesyonel seçeneklerini tartmaya başladı. Ligdeki takımlarla birkaç sohbet etti. Ancak odada her zaman CDL hayranları arasında fiil vardı: kardeşi Arcitys ile yeniden birleşme.

Huntinmen, “İşlerin bir çeşit titreşim ve kimya ile parçalanacağını biliyordum,” dedi. Prestinni, “Yani, biliyorsunuz, bir çeşit ipucu (Arcitys’e), ‘Birine ihtiyacınız var.’ Onunla böyle şaka yapardım, ama bu böyleydi. Ciddi konuşmalar yapmıyordum ya da bunun gibi bir şey değildi. “

Bu Pazartesi günü resmen ilan edilen kardeşlerin yeniden birleşme yolunu başlattı. Prestinni’nin kişisel ve profesyonel olarak Huntsmen’e taşınması yeni bir başlangıç.

“Sanırım tekrar kendime döndüm; sadece ailenin yanında olmak benim için yeterli” dedi. “Sadece iyi bir konuma sahip bir takımda olduğum için mutluyum ve bir takımda sahip olduğum en yetenekli. Ve aslında hazırım. Çok motive oldum. bu takımdaki yeteneğimi iyi kullanmak için. Sadece kaymasına izin vermeyeceğim. Kazanmak için motive oldum.”

Esporify olarak Prestinni’ye şifalar diliyoruz. Prestinni’nin bu motivesi daha artar ve kariyeri için en hayırlısını diliyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın