Fortnite Yüksek Ödül Havuzlu Şampiyonlar Serisi Turnuvasının Detayları Açıklandı

 Fortnite Yüksek Ödül Havuzlu Şampiyonlar Serisi Turnuvasının Detayları Açıklandı
Okunuyor Fortnite Yüksek Ödül Havuzlu Şampiyonlar Serisi Turnuvasının Detayları Açıklandı

Fortnite Rekabetçi Ekibi geçtiğimiz Cuma günü Fortnite Şampiyonlar Serisi Davetiyesi’nin 2 milyon dolarlık ödül havuzunun olacağını duyurdu. Ayrıca turnuva solo (tekli katılım) ve puanlama formatında yeni bir değişikliğe gidildiğini açıkladı. Turnuva 9 Mayıs Cumartesi günü başlayacak.

Resmi Fortnite Rekabetçi hesabından paylaşılan bir tweet’e göre, turnuva sezonun geri kalanında yapılacak.

Tüm bölgeler çerçevesinde, önceki FNCS etkinliklerinden ilk 100 oyuncu, Epic Games’in takdirine bağlı olarak toplam 100 davet dahil olmak üzere tekrar turnuvaya davet edilecek. Bir nevi ne kadar bir davet olarak düşünülse de, Şampiyon sırlamasında oyunculara hak kazanma fırsatı hala var. Açık Elemeler 1-2 Mayıs (Orta Doğu) ve 2-3 Mayıs (Orta Doğu hariç tüm bölgeler) arasında yapılacak.

2 milyon dolarlık ödül havuzundan Avrupa’daki en büyük ödül 120.000$ olacak. Kuzey Amerika Doğu Şampiyonu 100.000$, Kuzey Amerika Batı Şampiyonu ise 40.000$ kazanacak.

Ödül dökümü ve puanlama sistemi ve benzeri bilgiler resmi FNCS kuralları resmi Epic Games sayfasından bulabilirsiniz. Kuralları incelemek için buraya tıklayabilirsin.

Yapılan Yorumlar
  • v bucks generator dedi ki:

    No matter if some one searches for his vital thing, so he/she wants to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.|

Bir Yorum Yapın