Dota 2 Battle Pass 2020 Steam’de Yerini Aldı

The International 10 etkinliği Covid-19 pandemisi nedeniyle ertelendi ancak Dota 2 Battle Pass 2020 steam üzerinde satın alınabilir durumda.
 Dota 2 Battle Pass 2020 Steam’de Yerini Aldı
Okunuyor Dota 2 Battle Pass 2020 Steam’de Yerini Aldı

Valve birkaç hafta önce, COVID-19 salgını nedeniyle, The International 10 etkinliğinin muhtemelen 2020’de gerçekleşmeyeceğini duyurmuştu. Buna rağmen, özel içeriğe, özelliklere ve ödüllere erişim sağlayan Dota 2 Battle Pass 2020 Uluslararası ödül havuzunu finanse etmeye yardımcı olan satış payıyla birlikte satın alınabilir durumda.

Bu yılki Battle Pass, oyuncuların ifadeleri, Battle Pass bonuslarını ve daha fazlasını içeren ödüller kazanmak amacıyla maçlar kazanarak, günlük hedefleri ve haftalık zorlukları tamamlayarak oyuncuların birbiriyle temasını sağlayan yeni bir rehber sistemi içeriyor. Bu lonca sohbet işlevi, oyuncuların oyun sırasında ve ayrıca mobil uygulama da dahil olmak üzere Steam aracılığıyla iletişimde kalmalarını sağlıyor ve herkes bir loncaya katılabiliyor – Sadece Battle Pass sahipleri bir tane oluşturabiliyor.

Ayrıca “dört kişilik bir delilik ve kargaşa labirenti” isimli yeni bir yaz etkinliği de geldi. Özel eşya setleri de bunun yanında yerini aldı diyebiliriz.

​​Battle Gauntlet modu ise iki savaştan önce üç oyun kazanabilen herkese 1500 Savaş Puanı, Savaş Seviyesi yükseltmesi ve 200 Sideshop Gold verecek olan kademeli bir meydan okuma olacak. Ödül Jetonları, oyuncuların düşman kahramanları üzerinde ödül kazanmasına izin verecektir – Savaş Seviyeniz ne kadar yüksekse, o kadar fazla jeton ve daha fazla ödül kazanabilirsiniz – Battle Passes hediye eden oyunculara özel profil ve Versus Ekran başlıkları da veriliyor.

Dota 2 Battle Pass her zaman büyük etkinliklerle birlikte gelirdi, ancak bu, özellikle International’ın şu anda radarda olmadığı gerçeğini telafi etmeye yardımcı olmak için ekstra güzel şeyler eklenmiş diyebiliriz.

Valve, “Uluslararası Savaş Bileti, bu eşsiz yaz sezonunu hepimizin bildiği ve sevdiği destansı tuzaklarla doldurmaya yardımcı olmak için burada.” dedi. “Yeni özellikler ve efsanevi ödüllerle dolu Battle Pass, oyunu ve gelişmesine yardımcı olan küresel topluluğu kutlarken keşfedilmemiş zenginliklere ve sonsuz harikalara açılan portaldır.”

Önceki yıllarda olduğu gibi, Dota 2 Battle Pass, çeşitli görevleri ve zorlukları tamamlayarak seviyeye çıkarılabilir ve merdivene tırmanırken normalden daha fazla ödül sunulur. Ayrıca yolunuzu satın almayı da tercih edebilirsiniz: Birinci seviye Battle Pass 10 dolar, 50 seviye 30 dolar ve 100 seviye 45 dolar gibi bir fiyattan satışta. Bu yılki en üst düzey ödül, Roshan’ın oyun içi modelinin Baby Roshan’ın ve 2000 seviyesine ulaşan oyuncular için Koleksiyoncu Bebek Roshan’ın yerini aldı.

Toplanan tüm fonların yüzde 25’i, ne zaman gerçekleşirse, Uluslararası 10 ödül havuzuna gidecek. Savaş Geçişinin ne kadar süre açık olacağı belli değil: Dot Esports’un belirttiği gibi, genellikle The International’ın sona ermesinden yaklaşık bir hafta sonra kaldırılıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın