Chicago Huntsmen Preston “Prestinni” Sanderson ile Anlaştı

 Chicago Huntsmen Preston “Prestinni” Sanderson ile Anlaştı
Okunuyor Chicago Huntsmen Preston “Prestinni” Sanderson ile Anlaştı

Chicago Huntsmen Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Preston “Prestinni” Sanderson’un Call Of Duty Ligi serisine katıldığını duyurdu. Daha önce ise Florida Mutineers’teydi.

Huntsmen teknik direktörü Troy “Sender” Michaels, “Bu, Chicago haftasonu boyunca yarıştığımızdan beri ekibin olmasını istediği bir şeydi.”

“Gunless ve General kendi başlarına inanılmaz oyuncular olsa da, takım bunun oyunun mevcut metaları için en uygun olacağını ve kadroya en iyi kazanma şansını vereceğini düşündü.” açıklamalarını yaptı.

Prestinni, ikiz kardeşi Alec “Arcitys” Sanderson ile Huntsmen’de tekrar buluşacaklar. İkili, 2019 Call Of Duty Dünya Ligi Şampiyonluğunu kazandıkları eUnited’de daha önce birlikte işbirliği yapmışlardı. Florida’nın Prestinni’yi serbest bıraktığı için tazminat alıp almadığı konusunda henüz bir açıklama yok.

Bu sezonun başlarında Prestinni ve Mutineers, 23 Şubat’ta Atlanta FaZe ev serisi yarı finalinde Huntsmen’i beklenmedik bir şekilde dövdü. 7-8 Mart’ta Los Angeles ev serisinden önce, Prestinni Mutineers’ın zihinsel sağlık sorunlarına atıfta bulunan başlangıç ​​dizisinden ayrıldı. Mutineers kadro için Maurice “Fero” Henriquez’i aldı ve Fero bu diziden beri takıma başladı.

Chicago Huntsmen, sezonu lansman hafta sonu 2-0 hafta lig maçında ve 9 Şubat’taki Londra Kraliyet Kuzgunları’nın ev serisinde aldığı zaferle iyi bir başlangıç yaptı. Daha yakın zamanda, takım beklentilere ve erken sezonlarına kıyasla düşük performans gösterdi. Performans değişikliği, son iki etkinlikte yarı taktikleri geçemedi. Daha yakın zamanlarda, Peirce “Gunless” Hillman, Huntsmen tarafından Jordon “General” General için sıralandı. Prestinni, muhtemelen Huntsmen’in bir sonraki etkinliğinde başlayacak: 22-24 Mayıs’ta Seattle Surge ev serisi.

Şu anda Huntsmen, Call of Duty League’de bir turnuva galibiyeti ve 130 toplam puanla, ikinci sırada Dallas İmparatorluğu’nun 20 puan gerisinde üçüncü sırada yer alıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın